Základ systému a E-žákovská knižka - nyní ZDARMA

bře 7, 2018
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Náš systém je plně v souladu se standardy GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) z toho důvodu také všichni naši noví i stávající zákazníci používají pro komunikaci s naší aplikací standart HTTPS.
čec 31, 2016
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Vytvořili jsme na žádost několika škol modul Docházky, který umožňuje sledovat docházku jednotlových uživatelů na škole (zaměstnanci, učitelé ale i žáci). Každý z uživatelů dostane vlastni RFID čip, kterým se autentizuje na čtečce u vstupu do budovy. Lze takto spravovat i přistup do budovy a nechat oprávněným osobám povolit vstup do budovy, pokud mají platný čip. Modul umí odhalit pozdní příchody, lze jej na vyžádání napojit na elektronickou třídní knihu, nechat zaslat automatizované SMS rodičům při pozdních příchodech a podobně.
srp 7, 2015
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Vytvořli jsme pro Vas nový modul Zápisů, sloužící g regstrací prvnáčků č obecne uchazečů do prvních ročníků. Modul lze ale samozřejmě využít i k jiným aktivtám jako regstrace ke konzultacím aj.

Také jsme trošku přepracovali studifjní materiály, rozšířili možnosti tisku seznamů žáků, přidali možnost evidovat u žáků, že jsou s docházkou v zahraničí (nezobrazují se na odpovídajících seznamech).

Do e-třidnice jsme přidali sekci BOZ.

AES také nově zcela podporuje formativní hodnocení prospěchu u žáků.

Taktéž jsme zlepšili spolupráci AESu s freeradius serverem, přidali možnost blokovat přístupy do AESu z konkrétních seznamů IP adress.

V suplování umí AES nově počítat aprobovaně a neaprobované odučené hodny na jednotlvé zaměstnance.

...a také jsme vylepšili spoustu drobností šetřící váš čas při práci se systémem :-)

pro 28, 2014
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Vytvořili jsme pro vaši školu nový modul dohledů, pomocí tohoto modulu můžete v rozvrzích zobrazit dohledy učitelů v učebnách a jiných prostorách školy. Modul umožňuje plánovat i suplování dohladů včetně jejich tisku v PDF a je napojen na SMS modul, takže umí zasílat upozornění o suplování dohledů na mobilní telefony učitelů.

Také jsme s novou verzí AESu 4.6 přidali několik vylepšení a novinek, jako je možnost přepočitávat bodování zadávaných známek. Máte třeba test v angličtině na 40 slovíček, pro vás je to tedy test na 40 bodů, ale chcete, aby jej AES bral jako test s váhou jen 15ti bodů. Tak to jen při zadávání známek nastavíte a AES to již vše za vás přepočítá....

srp 28, 2014
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Od nové verze AESu 4.4 jsme pro vás vytvořili nový vzhled a přidali i detekci mobilních zařízení, na kterých se vám zobrazení přizpůsobí a optimalizuje pro toto zařízení. Pokud nové zobrazení nevyhovuje, lze se v nastavení vrátit k původnímu vzhledu, či detekci mobilního zobrazení vypnout.
čen 17, 2014
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Spouštíme pro Vás AES Wiki na adrese http://wiki.euceni.eu, kde najdete zodpovězeny nejčasteji řešené problémy a otázky. Také sem budeme postupně přidávat různé manuály či tutoriály k modulům a podobně. Sekce bude plněna postupně, tak prosime o schovívavost :-)
úno 27, 2014
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Z důvodu častého zatěžování naši demo aplikace roboty (a zahlcování nesmyslným obsahem), jsme se rozhodli přidělovat přístup do demo aplikace jen na vyžádání. Tak pokud si chcete náš AES vyzkoušet určitě nám napište nebo zavolejte :-)
led 4, 2014
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Přejeme všem našim uživatelům pohodový rok 2014 a na jeho úvod jsme nachystali několik novinek...

Tato aktualizace přináší nový modul pro elektronický Omluvný list.

Taktéž jsme prepracovali a zpřehlednili úvodní stránku rodičům a učitelům zpřehlednili zápis absence ve třídách rozdělených do skupin. Modul prohřešků a pochval byl přeprogramován a umožnuje není nastavit u každého prohřešku interval trestných bodů a učitel pak při zadávání volí z tohoto intervalu.

říj 22, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Nyní nabízíme elektronickou žákovskou knížku ZDARMA (celý základ systému AES), jeho běžná cena je Kč 19 900,- s DPH! Tato akce je časově omezená, tak s rozhodnutím o zavedení AESu již dále nečekejte:-).
říj 20, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Z důvodu nedostatečného vývoje a podpory MySQL serveru po té, co přešel pod Oracle, jsme se rozhodli přejít na fork MariaDB. Ke stejnému kroku se rozhodli i jiné firmy v čele s Googlem a podobně.

Stávající instalace AESu Vám samozřejmě poběži bez problému na Vaší momentální verzi MySQL. Ale naše podpora pro MySQL končí a je tedy zahrnuta jen pro verze 5.0 až 5.5.x.

AES od verze 4.3 podporouje MariaDB ve verzích 5.5.x a 10.x.

srp 19, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Hlavni změna v této verzi je přechod na nový databázový konektor, kdy kromě zastaralého MySQL extension pro PHP podporuje již AES i nový objektový přístup přes MySQLi. Takže je AES komatibilní se nejnovějšími verzemi PHP 5.5+.

Nejnovější verzi AESu jsme vám již nahráli i do demo aplikace.

 

srp 16, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Naprogramovali jsme pro Vás nový modul Akci. Tento modul Vám umožní schvalovat různě dokumenty na škole, nebo nechat přihlašovat uživatele na různé akce a podobně. Výstupy o hlasování lze exportovat do PDF.

Také došlo k přepracování upozornění v systému do hezčí formy a lépe ovladatelné z mobilů a tabletů. Další přizpůsobení pro mobilní zařízení budou snad brzo následovat.
srp 4, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Tak náš DEMO AES je aktualizován na poslední verzi 4.1, tak si můžete vyzkoušet náš modul Řízeni kvality ISO 9001 :-)
srp 2, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Naprogramovali jsme pro Vás nový modul pro Řízení kvality ISO 9001, který za Vás bude spravovat veškeré dokumenty na škole - bude Vám je sám verzovat a uchovávat dohledatelné veškeré změny dokumentů v jejich historii.

U modulu Montessori jsme přidali možnost tisknout veškeré výstupy ve slovní podobě do PDF a to jak jednotlivá hodnocení, tak i finální sumarizace.

Také došlo k několika výkonnostním optimalizacím a přepracování vzhledu tak, aby byl připraven na implementaci pro mobilní zobrazení na vašich mobilech a tabletech. Tak se těšte na další aktualizace. :-)

 

bře 19, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Dnes jsme pro vás v DEMO AESu doplnili nějaké záznamy do e-třídnice, aby jste si ji mohli lépe prohlédnout.

Taktéž má demo učitel ukázkově naplněn rozvrh.

bře 6, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Dnes jsme Vam provedli aktualizaci DEMO AESu na poslední verzi a zpřístupníli jen účty Učitel, Student a Rodič, neb docházelo k častému poškození DEMO dat roboty a podobně.

 

Pokud máte zájem si osahat i administraci jako Administrátor, tak nám napište.

 

Všechny moduly nejsu plně nakunfigurovány a neobsahují demo data, ale pokud by byl zájem je naplnit/předvést stačí se nám ozvat.

úno 14, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Dnešní aktualizace přinesla několik oprav a nových funkcí.

  • U SMS modulu lze videt kolik bylo odesláno SMS zpráv od začátku kalendářního roku (platí pro uživatele s administrátorským oprávněním pro SMS modul)
  • Modul Tiketů byl obohacen o možnost nechat zvoleným skupinám zasílat zprávy (potažmo mejly), pokud vznikne nový tiket v kategorii tiketů do kterých spadají (například Školník, IT, ...)
  • Rodiče a studenti mohou nyní sledovat pokrok studia za celý školní rok, pokud se v přehledu poslednich znamek (dostupne z uvodni stranky po přihlašení) přepnou zo brazeni na "Všechny známky ve školním roce".
  • Odstraněno několik chybek například v zobrazení finálního hodnocení ve spojení s Montessori modulem u známek 2. pololeti, v některých částech systému doplněn WYSIWYG editor CKEditor a pod.
led 13, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin

Nový build 193 AESu 4.0 přináší aktualizaci modulu E-Album a přináší možnost uživatelům hlasovat pro fotky, či nastavit řazeni fotografíí v jednolivých katogiích podle data, či právě hlasů u obrázků. Také pokud nahrávaný obrázek obsahuje EXIF informace, tak se tyto informace zpracují a zobrazují v přehledné tabulce u zobrazené fotky.

led 4, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Dnes jsme spustili novou webovou prezentaci pro AES, snad se všem bude libit!
led 2, 2013
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Byly vytvořeny dva nové moduly a to modul Video a Spřažení účtů. Více zatím v sekci Ceník. AES se tímto přeunul do verze 4.0, která mimo již zmíněných modulů přináší plnou podporu diakritiky v modulu SMS při odesílání textových zpráv a další drobná vylepšení.
srp 9, 2012
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Byly vytvořen nový modul a to modul Montessori. Více zatím v sekci Ceník. Spolu s novým modulem byl vydán nový build AESu 3.7 a to 178, který přináší nová nastavení pro tiskové sestavy do PDF, kde je zohledněno stránkování 2 a více stran na jednu A4. Také bylo zavedeno automatické mazání záznamů z povinnostníku po zvoleném časovém období, které nastaví administrátor. Dále došlo k mnoha výkonostním optimalizacím a několika zásahům do GUI pro jeho zpřehlednění.
čen 6, 2012
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Spuštěn spřátelený web http://www.pcsit.cz který poskytuje další služby spolu s implementaci a instalaci AESu.
led 3, 2012
Kategorie: Obecné
Zaslal: admin
Byly vytvořen nový modul a to modul SMS zpráv. Více zatím v sekci Ceník. Spolu s novým modulem vyšla také nová verze AESu a to 3.7 Build 169, která přináší nové funkce a vzhled pro Studijní materiály, možnost zadávat slovní hodnocení místo známek, řadit záznamy v Povinnostníku a jiné.